LVR Flote

Hidrogrāfijas pakalpojumi

Hidrogrāfijas pakalpojumi

Hidrogrāfisko mērījumu datus izmanto kuģu satiksmes organizēšanas un kuģošanas drošības vajadzībām, tostarp arī kuģošanai bīstamu zemūdens objektu identificēšanai.

Iegūtie dati sniedz iespēju sekot līdzi dziļuma izmaiņām un palīdz kontrolēt hidrotehnisko būvju tehnisko stāvokli.

Papildus mērījumu izpildei, pakalpojumi ietver ūdens akvatoriju padziļināšanas un gultnes korekciju darbu plānošanu un kontroli līdz to realizācijai.

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver:

LVR Flote hidrogrāfijas pakalpojumus nodrošina augsti kvalificēti hidrogrāfijas speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Divi nodaļas speciālisti 2023. gadā ieguva “B” kategorijas sertifikātu hidrogrāfijā, pabeidzot kompānijas Skilltrade hidrogrāfijas speciālo kursu atbilstoši Starptautiskās Hidrogrāfijas organizācijas standartiem. Pateicoties mūsu speciālistu augstajai kvalifikācijai, LVR Flote nodrošina hidrogrāfijas pakalpojumus atbilstoši starptautiskajiem standartiem un kvalitātes prasībām.

Mērijumu datu iegūšanai izmantojam 2 īpaši aprīkotus hidrogrāfijas kuģus LĪNE un LĪVA. No 2022. gada mūsu floti ir papildinājis bezpilota peldlīdzeklis OTTER, kas ir pirmais šāda veida drons Baltijā.
OTTER vairo LVR Flote mobilitātes iespēju hidrogrāfijas pakalpojumu sniegšanā ne tikai ostā, bet arī citās ūdenstilpēs. Ar OTTER esam veikuši mērījumus Rīgas brīvostā, Drīdža ezerā, Rīgas pilsētas kanālā, Ogres HES akvatorijā, Ventspils brīvostā, Pļaviņu HES, Liepājas SEZ, Lielupē Jūrmalā un Jelgavā.

LVR Flote vīzija ir būt par kvalitatīvāko ostas tehnisko pakalpojumu sniedzēju Latvijā

This site is registered on wpml.org as a development site.